MSY

FOUR'S DİYARBAKIR

DİYARBAKIR'IN YÜKSELEN
YENİ GÜNEŞİ FOUR'S

5.242 m2'lik Four's, Diyarbakır'ın yeni iş ve yaşam merkezi olacak. 14.000 m2'lik inşaat alanıyla Diyarbakır iş dünyasında ayrıcalıklı bir dünya sunan Four's, açık ve kapalı otoparkları, güvenliği ve ferah ofis ortamlarıyla çalışma hayatınıza keyif ve motivasyon katacak.

GENİŞ ÇALIŞMA ORTAMLARI
İÇİN DOĞRU ALAN

Yaşam alanları ve ayrıcalıklı hizmetleriyle birlikte Four's, yüksek tavanlı ofis yapıları, modern mimarisi ve her ihtiyaca uygun ofis seçenekleriyle ekibinize en doğru çözümü yaratacak. 2+1 ve 4+1 olmak üzere 90 m2'den 145 m2'ye kadar alanlar sunan Four's iş hayatınıza verim kazandıracak.

MİSAFİRLERİNİZ FOUR'S İLE
KEYİFLENECEK

Geniş ve ferah yapısıyla Four's, misafirlerinizin keyif alarak zaman geçirebileceği bir yaşam alanı sunarken; güvenli yapısı, resepsiyonu ve her ihtiyaca çözüm üreten asansörleriyle iş süreçlerinizi kolaylaştıracak. Kentin yeni simge yapısı Diyarbakır Four's ailesine siz de katılın.

ALIŞILMIŞIN DIŞINDA

Modern mimari yapısıyla farklı olun. Kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmış Four’s iş hayatınızda verimli çalışma olanakları sağlayacak modern mimari yapısıyla ziyaretçilerinizin başını döndürecek.

AKILCI VE TEKNOLOJİK
ÇÖZÜMLER

Mimari ve iç mekanlarda değişimin çağdaş yaşama sunduğu yenilikleri; etkileyici, kalıcı ve fonksiyonel özellikleri ile birlikte kullanarak, yaşamsal gereksinimleri akılcı ve teknolojik çözümlerle karşılayan mekanlar tasarlıyoruz.

ŞEHRİN MERKEZİNDE

Şehir merkezindeki konumu ve önemli noktalara kolay ulaşım imkanı ile, karlı bir yatırımın kapılarını açan Four's Yapı; hizmet ve ayrıcalıklarıyla 5 yıldızlı otel konforunu ofislerinize taşıyor!

ÖZGÜN MİMARİ TASARIM

Özgün mimari tasarımının yanı sıra akıllı bina tasarım unsurları, iklim kontrol sistemleri, güvenlik ve otomasyon sistemleri ile teknolojik yapı bu projenin öne çıkan unsurlarıdır.

© MSY Group Yapı. Tüm hakları saklıdır.